اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تاريخ ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش در دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي-غيرانتفاعي در سال 1400

1399/11/20

به اطلاع متقاضيان پذیرش در دوره‌هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي-غير انتفاعي در سال 1400 مي‌رساند كه «سامانه ثبت‌نام و انتخاب رشته» به صورت اينترنتي از روز يکشنبه مورخ 30-03-1400 تا روز یکشنبه مورخ 06-04-1400 فعال میشود. بر اين اساس ضرورت دارد كه همه متقاضيان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق «دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته» و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، به درگاه اطلاع رساني این سازمان به نشاني:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در سامانه اقدام کنند. با توجه به اينكه ثبت‌نام و انتخاب رشته همزمان در يك مرحله انجام مي‌شود، متقاضيان مي بايست با توجه به رشته محلهاي اعلام شده در «دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته» نسبت به انتخاب و درج رشته محل‌هاي مورد علاقه خود در «سامانه ثبت نام و انتخاب رشته» اقدام کنند.

اطلاعيه تكميلي و همچنین «دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخابرشته» همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ 30/03/1400 در درگاه اطلاع رسانی اين سازمان منتشر می شود. متقاضيان لازم است برای اطلاع از جزئیات شرایط و ضوابط پذیرش، دفترچه راهنمای مذکور را به دقت مطالعه کنند.آزمون آن دسته از رشته‌هايي كه پذيرش در آنها به شیوه «با آزمون» مي‌باشد در روز جمعه مورخ 22/05/1400 برگزار خواهد شد. 

ضمناً فهرست مجموعه های ثبت نامی با ذکر مشخصه «شیوه پذیرش» (جداول شماره 1 و 2) و «ديپلمهای مجاز به تحصیل در هر رشته گرایش» (جدول شماره 3) و منابع و ضرايب دروس 5 مجموعه ثبت‌نامي پذيرش با آزمون (جدول شماره4) به شرح ذیل اين اطلاعيه برای اطلاع متقاضیان اعلام می‌شود.

جداول نهايي و كد ديپلم هاي مورد پذيرش در آزمون فني و حرفه‌اي سال 1400 در قالب PDF

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور